Pakabinami mediniai šviestuvai

 • Pakabinami šviestuvai – geriausias sprendimas tuomet, kai namuose ar komercinėse patalpose siekiama įrengti papildomus ar pagrindinius šviesos šaltinius, kurie nukreiptų šviesą žemyn. Mediniai pakabinami šviestuvai – puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško išskirtinių gaminių, alsuojančių natūralumu ir kokybe. Būtent tokie yra mūsų rankų darbo mediniai šviestuvai. Galite rinktis iš įvairių formų ir dydžių šviestuvų, kurie praturtins Jūsų namų ar komercinių patalpų erdves. 

  Pakabinamas medinis šviestuvas MOON

  Kaina nuo 805.99€   

  805.99
  1039.99
  789.99
  465.99
  Pakabinamas medinis šviestuvas SNAKE

  Kaina nuo 755.99€  

  755.99
  Pakabinamas medinis šviestuvas SOTA

  Kaina nuo 786.99€ 

  786.99
  465.99
  Pakabinamas medinis šviestuvas WAVE

  Kaina nuo 575.99€   

  575.99
 • Visi mūsų gaminami mediniai šviestuvai – tai unikalūs gaminiai, gimę iš noro suteikti Jūsų namams daugiau šviesos ir šilumos. Pakabinami šviestuvai namuose atlieka būtent tokią funkciją. Visgi, kaip reikėtų rinktis šviestuvus ir į ką atkreipti dėmesį, kad pakabinamas šviestuvas namuose būtų ne tik stilingas, bet ir funkcionalus?

  • Tinkamas pritaikymas. Pakabinami šviestuvai gali būti naudojami kaip pagrindinis arba papildomas šviesos šaltinis. Pagrindiniam apšvietimui geriausiai tiks dideli mediniai šviestuvai, kurie skleidžia daug šviesos. Kaip papildomas apšvietimas, pakabinami šviestuvai dažnai naudojami nukreipiant šviesą virš tam tikrų erdvių ar elementų. Pavyzdžiu, virš valgomojo stalo ar žurnalinių staliukų. Taip pat tokio tipo šviestuvai tiks akcentiniam ar dekoratyviam apšvietimui.
  • Formų pasirinkimas. Mūsų rankų darbo pakabinami šviestuvai yra įvairių formų, todėl kiekvienas ras sau tinkamą pasirinkimą. Pavyzdžiui, maži ovalios formos šviestuvai geriausiai tinka papildomam apšvietimui, o dideli ovalai – pagrindiniam apšvietimui. Kvadratiniai šviestuvai skleidžia švelnią šviesą, tad jie taip pat bus puikus pasirinkimas įvairiose namų erdvėse kai kambaryje norima apšviesti pasirinktą zoną. Pastaruoju metu klientai ypač vertina netikėtas formas, pavyzdžiui, tokias kaip lenktas pakabinamas medinis šviestuvas.
  • Pasirinkite dydį. Pakabinami šviestuvai atliks savo funkciją tik tokiu atveju, jeigu dydis ir forma pasirinkti tinkamai. Šviestuvo dydis priklauso nuo to, kokia bus jo funkcija. Pagrindiniam apšvietimui rinkitės didelius šviestuvus, o papildomam – mažesnius. Pavyzdžiui, jeigu Jums reikalingas medžio masyvo šviestuvas virš valgomojo stalo, reikia įvertinti, kad jis būtų pakankamo skersmens ir apšviestų visą stalą.